Movies
Ratings
108
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
366 DaysRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0- HeroRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5