Series
Ratings
12
86Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5