Movies
Ratings
243
TwilightRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 2.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
The Eighth DayRated ★ 4.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
The JacketRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0