Series
Ratings
49
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Killer's Shopping ListRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0- AccompliceRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Time HotelRated ★ 2.5
대학전쟁Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.5
iZombieRated ★ 2.5
iZombieRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0