Titles you rated
The MentalistRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 2.5
Dream ProductionsRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
ChiikawaRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5