Movies
Ratings
130
Voice of SilenceRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0