Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
AYAKA is in LOVE with HIROKO 2nd StageRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
LegionRated ★ 3.0
LegionRated ★ 3.0
LegionRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 4.0
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0