Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0