Series
Ratings
104
Moving Season 1Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
Futurama Season 5Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Futurama Season 4Rated ★ 4.0
Futurama Season 3Rated ★ 4.0