Titles you rated
Bunny DropRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
FenceRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Blade of the ImmortalRated ★ 2.0
Negative Positive AnglerRated ★ 3.0
Epstein's Shadow: Ghislaine MaxwellRated ★ 3.0
Asobi AsobaseRated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 2.0
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Beyond The BoundaryRated ★ 2.5