Series
Ratings
65
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0
One Dollar LawyerRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
UnframedRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0