Movies
Ratings
134
ChefRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 3.5
Color Me TrueRated ★ 5.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Railroad ManRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
God Help the GirlRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5