Titles you rated
- SkinsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 4.5
- 세계견문록 아틀라스 - 프랑스 와인기행Rated ★ 5.0
- M&MRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0