Movies
Ratings
53
Doctor StrangeRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
KillersRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 2.0