Movies
Ratings
298
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.0