Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0