Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
American NightmareRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5