Movies
Ratings
368
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
RunRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
Purple HeartsRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
SwallowRated ★ 3.5