Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5