Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 4.5
My Happy EndRated ★ 1.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 4.5
The Girl in the MirrorRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 1.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.5