Series
Ratings
41
Blue LockRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Classroom of the Elite Season 3Rated ★ 4.0
Fruits Basket Season 3Rated ★ 3.5
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5- Aria the Scarlet AmmoRated ★ 3.0