Series
Ratings
31
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.5
The Ryuo's Work is Never Done!Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0