Movies
Ratings
495
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.0
T-34Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Sleeping DictionaryRated ★ 3.0
RevengeRated ★ 2.5
22 Jump StreetRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
GreyhoundRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Spenser ConfidentialRated ★ 3.0
Jennifer's BodyRated ★ 2.0
ControllerRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
Killer EliteRated ★ 2.5
Z for ZachariahRated ★ 3.0
FrequenciesRated ★ 2.5