Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.5
In the HouseRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
It Ends with UsRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.0
HappeningRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0