Movies
Ratings
32
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.0