Series
Ratings
51
Lucky RomanceRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 1.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0