Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.0