Series
Ratings
119- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Next Gen ChefRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.5
Vinland SagaRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0