Titles you rated
My Little Pony: Friendship Is MagicRated ★ 5.0
The iDOLM@STER Shiny ColorsRated ★ 2.0
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 5.0- ToGetHerRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0- 대학전쟁Rated ★ 3.5
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Seven First KissesRated ★ 2.0
LTNSRated ★ 4.0