Series
Ratings
237
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5