Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Cinderella ClosetRated ★ 3.0- BOSSRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.0- 魔王Rated ★ 4.5
- よい子の味方 新米保育士物語Rated ★ 3.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- 노래 오빠Rated ★ 3.5
- Kaibutsu-kunRated ★ 3.0
Angel of DeathRated ★ 4.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.5- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 3.5
The Locked Room MurdersRated ★ 4.5
The Family GameRated ★ 4.0- 오늘은 안녕Rated ★ 4.0