Series
Ratings
31
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5