Movies
Ratings
22
The King's LettersRated ★ 0.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Perfect DayRated ★ 2.0
A Good YearRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Triple FrontierRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5