Series
Ratings
20
Stranger ThingsRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0