Series
Ratings
100
UnnaturalRated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0- 크로스 게임 part2Rated ★ 4.5
- 크로스 게임 part3Rated ★ 4.0
크로스 게임 part4Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Cross GameRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0- 喰霊-零-Rated ★ 4.0