Series
Ratings
241
Severance Season 2Rated ★ 4.5
PluribusRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
FIFA UncoveredRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5