Movies
Ratings
416
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 1.5
The Kissing BoothRated ★ 0.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.5
The Knight Before ChristmasRated ★ 1.0
A Christmas Prince: The Royal WeddingRated ★ 1.0
NopeRated ★ 4.5