Series
Ratings
29
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- 한강 노벨문학상 수상 기념 앙코르 특집방송 - 문학기행Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
This World Can't Tear Me DownRated ★ 4.0- Apocalypse DreamRated ★ 3.5
- Breman!Rated ★ 3.5