Titles you rated
Still ShiningRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
TempestRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Knight FlowerRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5- History of ScruffinessRated ★ 4.0