Series
Ratings
1476
The Demon King's Daughter Is Too Kind!!Rated ★ 3.5
VillainsRated ★ 0.5
One Dollar LawyerRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5
TwelveRated ★ 0.5- ベン・トーRated ★ 0.5
- ドラゴンクライシス!Rated ★ 0.5
- 迷い猫オーバーラン!Rated ★ 0.5
Ladies versus Butlers!Rated ★ 0.5- 聖痕のクェイサーIIRated ★ 0.5
Rosario + Vampire Capu2Rated ★ 0.5
Rosario + VampireRated ★ 0.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You Season 2Rated ★ 1.0
Peter Grill and the Philosopher's Time: Super ExtraRated ★ 0.5
Kannagi: Crazy Shrine MaidensRated ★ 1.0
Cat Planet CutiesRated ★ 3.0
Haruka Nogizaka's SecretRated ★ 0.5
Innocent DefendantRated ★ 3.0