Series
Ratings
124
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0