Series
Ratings
48
SignalRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
LastRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 3.0