Series
Ratings
195
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
POSERated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.5- Secret UnnieRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0