Movies
Ratings
19
The Terror LiveRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0