Movies
Ratings
563
The King's ManRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 1.5
IntruderRated ★ 3.0
Kill ModeRated ★ 1.5
BloodshotRated ★ 3.0
Crime Solving Special SquadRated ★ 0.5
AutomataRated ★ 2.0
The Fourth KindRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5