Series
Ratings
53
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5