Movies
Ratings
114
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0