Titles you rated
Sharp1Rated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.5
MonkRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 2.0
Ugly BettyRated ★ 2.0
On AirRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0