Movies
Ratings
73
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0