Titles you rated
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 3.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5